O nas

Centralne Biuro Biegłych Rewidentów w Poznaniu jest kancelarią prywatą, mającą pełne uprawnienia do weryfikacji i oceny sprawozdań finansowych podmiotów gospodarczych – niezależnie od ich formy prawnej. Od 1992 roku aktywnie działamy na rynku usług audytorskich, doradczych i księgowych. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Biegłych Rewidentów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego!

Jako biuro podatkowe obsługujemy wiele przedsiębiorstw w zakresie usług księgowych, usług podatkowych, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. Obsługiwane przez nas firmy prowadzą zróżnicowaną działalność gospodarczą: od robót budowlano-montażowych poprzez produkcję i handel. Naszą działalność opieramy na pracy biegłych rewidentów, których doświadczenie i znajomość zmieniającego się ustawodawstwa dotyczącego rachunkowości, finansów i podatków jest źródłem naszego sukcesu.

Posiadamy doświadczenie w badaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR).

Wszystkich Państwa, którzy są zainteresowani współpracą z naszymi biegłymi rewidentami, zachęcamy do odwiedzenia zakładki KONTAKT, w której znajdują się niezbędne dane teleadresowe. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

ZIEMBA4